Нові ноутбуки для Букачівського ліцею

 У стінах Івано-Франківського вищого художнього професійного училища № 3, яке 17 листопада відзначило 75-річчя своєї діяльності, відбулося вручення ноутбуків для окремих громад всієї області.

Івано-Франківський район на заході представляли Рогатинський, Старолисецький, Букачівський та Загвіздянський ліцеї. Директори цих навчальних закладів отримали по 5 сучасних ноутбуків, які стануть допоміжним, але у часи війни таким незамінним атрибутом навчального процесу для школярів та вчителів, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сайт Букачівської селищної ради

Подія відбулася за сприяння Василя Вишиванюка – співзасновника благодійного фонду «Чисті серцем» та Ірини Рабарської – директорки цього благодійного фонду.

На запрошення представників  цього фонду, який тривалий час залучав і продовжує залучати міжнародні фонди для надання допомоги українцям у різних регіонах країни, представники угорської екуменічної служби допомоги спонсорували і сьогодні вручили ноутбуки представникам освітніх закладів області.

“Угорські гості з приємністю повідомили, що тривалий час допомагають українцям – це не лише гуманітарна допомога (надано понад тисячу тонн продуктів), а й фінансова для людей, котрі через російське повномасштабне вторгнення були змушені залишити свої домівки та переїхати в інші області України. А ноутбуки будуть передані також і в інші регіони України за сприяння БФ «Чисті серцем», йдеться у дописі.

Взяли участь у заході голова Івано-Франківської районної військової адміністрації Олександр Ярощук та народні депутатки України – Тетяна Циба і Тетяна Скрипка, котрі вітали таку потрібну подію для наших дітей, а також запланували цікаву ініціативу, котра сприятиме подальшому єднанню школярів різних українських регіонів.

Ключовими словами зустрічі були допомога, взаємопідтримка, консолідація та віра у перемогу й процвітання країни. Олександр Ярощук так прокоментував захід:

«Ми можемо побачити сьогодні таку важливу різнопланову допомогу наших західних партнерів. Те, що відбувається сьогодні в цих стінах – це закладання основи для завтрашнього освітнього процесу і це все –  для наших дітей. Освіта – це назавжди і навчити дитину мислити, займатися самоосвітою – то неймовірно велика справа. Я вірю, що кожен із вас цим займається. І я хочу подякувати всім міжнародним організаціям, особливо за підтримку таких освітянських процесів. Слава Україні!».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.