Підлітків, які втекли з реабілітаційного центру, знайшли на Коломийщині

З хлопцями, яких упродовж доби розшукували працівники прикарпатської поліції, все гаразд. Наразі ювенальні поліцейські з’ясовують, що спонукало  дітей до такого вчинку.

Хлопці віком 13 та 15 років 19 квітня надвечір пішли з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей у невідомому напрямку. Як тільки про це стало відомо працівникам поліції правоохоронці відразу ж розпочали пошуки зниклих дітей.

Про це повідомили в поліції Івано-Франківської області, пише Західний кур’єр.

Передусім вони перевірили місця ймовірного перебування підлітків, що є схильними до бродягування, в Івано-Франківську, зокрема вокзали. Ювенальні поліцейські припускали, що діти можуть вирушити додому, а тому заходи щодо розшуку дітей одночасно з обласним центром проводилися й на території Надвірнянського та Коломийського районів, де мешкають їх сім’ї.

Як згодом виявилося, розшукувані діти й справді спочатку попутним транспортом добралися до Надвірної. Там заночували у закинутій будівлі, а сьогодні подалися до села на Коломийщині, звідки родом старший з них. Відтак поліцейські перехопили юних утікачів неподалік цього населеного пункту та повернули до Івано-Франківська.

Правоохоронці вдячні усім небайдужим краянам, які допомогли у пошуку зниклих дітей.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.