Після крижаного дощу частина техніки була зосереджена на спусках-підйомах доріг, – Служба автодоріг області

Проїзд дорогами державного значення Івано-Франківщини забезпечений.

Про це інформують у Службі автомобільних доріг області, передає “Західний кур’єр”.

Для розчищення проїзної частини доріг від ожеледі на Вишківському перевалі задіяно 1 механізм, на Яблуницькому – 4, Буковецькому та Кривопільському – по 2.

Увечері після крижаного дощу частина техніки була зосереджена на спусках-підйомах доріг, зокрема на межі із Львівщиною доріг Н-09 Мукачево – Львів та Н-10 Стрий – Мамалига.

Станом на 6:00 24 листопада загалом для проведення протиожеледної обробки доріг державного значення Прикарпаття задіяно 29 механізмів, 3 – в режимі чергування.

Працювали 38 робітників, 4 – на чергуванні.

“Закликаємо водіїв бути уважними під час поїздок, особливо в гірській місцевості зі складним рельєфом, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Нагадуємо водіям про належну підготовку транспортних засобів до зимового утримання. Насамперед про це повинні подбати власники важковагового транспорту, щоб не створювати собі проблем на маршруті та не затримувати інших учасників дорожнього руху”, – йдеться у повідомленні.

Пішоходам радять мати в одязі світловідбивні елементи. Такі нашивки на одязі, наплічниках чи сумках необхідні цієї пори року, коли є сильні тумани, сутеніє швидко, тож кожен має подбати про власну безпеку.

У разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із ускладненням проїзду дорогами державного значення Івано-Франківщини, просять повідомляти на Єдиний контакт-центр Укравтодору за телефоном 067-400-60-80.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.