Поліцейські Прикарпаття забезпечать охорону публічного порядку під час місцевих виборів

Правоохоронці Прикарпаття забезпечують охорону публічного порядку під час місцевих виборів 2020, які проходитимуть в умовах пандемії. Головне завдання поліції – вчасно реагувати на правопорушення як виборчого законодавства, так і не допустити порушення карантинних обмежень.

Про це 14 вересня йшлося під час зустрічі керівництва Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області з представниками Громадянської мережі ОПОРА та регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області, інформують в поліції області. 

Начальник обласної поліції Володимир Голубош наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства усіма учасниками виборчого процесу, а також виконанні карантинних обмежень під час проведення передвиборчої агітації.

Регіональний координатор за виборами в Івано-Франківській області Громадянської мережі ОПОРА Богдан Морикіт обговорив із поліцейськими типові порушення виборчого законодавства та правила ведення передвиборчої агітації.

Начальник поліції наголосив, що поліцейські негайно реагуватимуть на всі порушення виборчого процесу.

Нагадаємо: для здійснення цілодобового моніторингу оперативної обстановки в області, організації реагування на її зміни ситуаційний центр поліції області переведений на посилений режим роботи.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.