Президент Володимир Зеленський відповів на петицію, автор якої нагадав главі держави про його обіцянку піти у відставку в разі порушення закону. Йдеться про несвоєчасне інформування НАПКА про зміни в майновому стані Зеленського.

Відповідь глави держави оприлюднено на сайті Офісу Президента в понеділок, 21 вересня, пише “Західний кур’єр” із посиланням на “Слово і Діло”.

«18 квітня 2019 року в програмі «Право на владу» кандидат в президенти Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон. Цим він обнадіяв і отримав підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов тільки через 4 дні після того заяви. 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив закон «Про запобігання корупції». Звертаємося до пана президента із закликом дотримуватися слова і подати у відставку, або визнати, що за 4 дні до другого туру 18 квітня 2020 року його збрехав своїм виборцям » , – заявив автор петиції №22 / 100754-ЕП, політолог Віктор Уколов.

У своїй відповіді Зеленський заявив, що його слова були вирвані з контексту.

«Звертаю увагу на те, що мої слова про обіцянки покинути пост президента України в разі свідомого порушення закону взяті з контексту розмови про неприпустимість існування корупційних схем в управлінні державою, моя позиція з цього питання залишається незмінною» , – йдеться у відповіді.

При цьому глава держави назвав помилкою несвоєчасне інформування ним НАПКА про зміни в майновому стані його сім’ї.

«Відразу після виявлення помилки її публічно визнали і виправили, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави. З огляду на викладене, повідомляю, що прийняття будь-яких рішень відповідно до зазначеної петицією не планується» , – додав Зеленський.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.