Прикарпатців закликають вшанувати пам’ять жертв Голодомору

Цієї суботи Україна і світ вшанують пам’ять жертв Голодомору – геноциду українського народу.

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Тому мешканців Івано-Франківщини закликають запалити свічку пам’яті та вшанувати загиблих внаслідок штучних голодоморів, пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

“Цьогоріч День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада. Ми вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни Росії проти України, яка супроводжується геноцидними практиками проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані”, – йдеться у повідомленні.

Аби вшанувати пам’ять убитих голодом, долучімося до акції «Запали свічку». Нехай в українців і людей по всьому світу у кожній домівці запалає вогник як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

Нагадуємо: 26 листопада о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.