Прикарпатські посадовці шукали шляхів вирішення питання погашення заборгованості із заробітної плати

14 грудня під головуванням заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Людмили Сірко відбулося чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Пише Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

Під час засідання говорили про стан заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області державної та комунальної форми власності, проаналізували можливі шляхи вирішення питання погашення заборгованості із заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України на державних підприємствах «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів» «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод», «Прикарпатліс», АТ «Оріана», ВАТ «Коломийський завод сільськогосподарських машин» та інші.

Йшлося й про погашення заборгованості зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду дочірнього підприємства ПрАТ «НАК «Надра України» «Західукргеологія».

За підсумками комісії органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування надані рекомендації щодо необхідності активізації роботи в напрямку прискорення погашення існуючої заборгованості в найкоротші терміни та недопущення її зростання.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.