Прикарпатські спортсмени придбали для військових автомобіль і тактичні окуляри

Ще одне авто  Nissan Navara та 20 тактичних окулярів для наших військових сьогодні передала голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Про це інформує “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОВА.

«Автомобіль придбано за ініціативи управління спорту та молодіжної політики облдержадміністрації, яке організувало збір коштів. – Зазначила керівниця області. – Спільно із організацією Studio events та братами Владиславом і Валентином Марусяками вони провели два баскетбольні турніри у містах Калуші та Івано-Франківську, під час яких зібрали 61 тисячу гривень».

Така ініціатива управління, на переконання керівниці області, спонукає інші установи та організації Прикарпаття приєднуватися до такого роду акцій і підтримувати наших захисників.

Зазначимо, що свою допомогу у зборі коштів внесли федерації легкої атлетики і вільної боротьби, муніципальний футбольний клуб “Прикарпаття”, комунальні спортивні заклади обласної ради, дитячі юнацькі спортивні школи та інші організації.

«Дякую всім благочинцям, хто долучився для допомоги нашим військовим. Разом ми здолаємо ворога, адже Україна – непереможна», – наголосила Світлана Онищук.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.