Прикарпатський нардеп Володимир Тимофійчук знову потрапив у скандал

Народний депутат від “Слуги народу” Володимир Тимофійчук знову потрапив у скандал. Обранець спробував влаштувати свого дядька на посаду помічника у Верховній раді.

Мова йде про його впливового родича, агробарона та депутата Івано-Франківської облради Богдана Тимофійчука. За інформацією ЗМІ, саме він допоміг Володимиру Тимофійчуку стати народним депутатом. Очевидно, той вирішив йому віддячити тим же та влаштував на роботу у парламент.

Втім, у Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) це розцінили як конфлікт інтересів. Відтак, відкрили справу та склали протокол, пише Західний кур’єр з посиланням на Бліц-інфо.

“Народний депутат Володимир Тимофійчук вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів. Він звернувся до керівника Апарату Верховної Ради України з поданням про зарахування свого родича на посаду помічника-консультанта народного депутата”, – йдеться на сайті НАЗК.

Розгляд справи за подання Офісу Генерального прокурора має відбутися у Печерському суді вже 11 серпня.

Як відомо, Володимира Тимофійчука обрали народним депутатом у 89 мажоритарному окрузі (Верховинський, Косівський, Снятинський райони).

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.