Прикарпаття – у числі кращих областей за рівнем матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС (ФОТО)

11 січня прикарпатські рятувальники продемонстрували керівництву області можливості спеціальної техніки, що залучається до ліквідації надзвичайних ситуацій.

Пише Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу ДСНС області.

В заході також взяли участь  голови районних військових адміністрацій та голови територіальних громад області. Окрім техніки, рятувальники  представили комплекс модульних приміщень з санітарними контейнерами, що будуть застосовуватись з метою забезпечення санітарно побутових умов для рятувальників, які залучаються до ліквідації надзвичайної ситуації та продемонстрували на практиці швидке розгортання даного модуля.

 «У минулому році та на початку поточного – за кошти державного бюджету ГУ ДСНС в області отримано 41 одиницю техніки та 49 одиниць – в якості гуманітарної допомоги від країн-донорів, – зазначив начальник Головного управління ДСНС в області Володимир Чернецький. – Це все сучасна техніка , призначена для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій різного характеру. Основне наше завдання полягає в оновленні технічному, щоб зменшити ризик та травмування особового складу під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Також зазначена техніка вже використовувалась для ліквідації надзвичайної події в селі Грушка Тлумацької ТГ під час знешкодження фрагменту ракети типу «Калібр», яка влучила в житловий будинок. Дана техніка виявилась ефективною та допомогла саперам безпечно виконати роботи».

Вся техніка на даний час введена в оперативний розрахунок і буде згідно встановлених алгоритмів ефективно залучатися для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, які виникають на території області та в межах України, у тому числі на деокупованих територіях.

«Наші рятувальники завжди швидко, якісно і оперативно приходять на допомогу. Але для того, щоб вони могли ще ефективніше працювати, їм потрібне відповідне обладнання та техніка. Тому ми акумулюємо наші зусилля, об’єднуємо всі бюджети і забезпечуємо службу ДСНС всім необхідним. Хочу наголосити, що Прикарпаття готове до подолання надзвичайних ситуацій на 100%. Пишаємося тим, що у нас найкращі фахівці і в цьому ми переконуємося щодня», – наголосила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Також сьогодні відзначили кращих рятувальників області грамотами обласної адміністрації та обласної ради.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.