П’ятеро юних прикарпатців будуть отримувати стипендію Президента України

П’ятеро прикарпатських обдарованих дітей  – членів Малої академії наук України  – за результатами третього етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт отримуватимуть стипендію Президента України.

Серед стипендіатів – троє учнів та двоє студентів області, котрі займаються дослідницьким пошуками і науковими експериментами та розробками у різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва. Про це інформує “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

Голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук зустрілася із переможцями та вручила їм дипломи лауреатів стипендії.

«Україні потрібна обдарована і талановита молодь, щоб будувати сильну та успішну державу, – звернулася до переможців керівниця області. – Ваші досягнення – це результат наполегливої праці, титанічних зусиль та любові до наук. Переконана, що майбутнє нашої держави належить саме таким обдарованим молодим людям, як ви».

Світлана Онищук привітала учнів і студентів із перемогою та побажала їм подальших наукових здобутків, нових винаходів на науковій ниві.

Додамо, що стипендію Президента України у розмірі 2700 гривень отримуватимуть учні ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківського ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради, а також студенти Українського католицького університету та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.