Результат за 20 хвилин: в Обласній лікарні роблять швидкі тести на наявність вірусу

Наша область продовжує лідирувати за кількістю виявлених пацієнтів із вірусною інфекцією. Частина з них проходить тестування у лабораторії Обласної клінічної лікарні.

Крім ПЛР-досліджень, методу ІФА та імунохроматографічного аналізу на імулоглобулін М і G лікарня пропонує франківцям антиген-тест. Цей тест дає змогу визначити наявність вірусу COVID-19 за 20 хв. Про це повідомляють у лікувальному закладі, пише “Західний кур’єр”.

Як зазначають у клініко-діагностичній лабораторії, від початку пандемії ПЛР-тест (полімеразно-ланцюгова реакція) був єдиним достовірним способом діагностики коронавірусної хвороби і його надалі широко застосовують.

«Беремо у пацієнта мазки з носоглотки та перевіряємо відібраний матеріал у лабораторії, – говорить завідувачка лабораторії Уляна Балан. – Втім, швидкі тести для виявлення антигену COVID-19 також дозволяють виявити недугу на ранніх стадіях, навіть якщо немає жодних симптомів».

Метод ІФА (тести імуно-ферментного аналізу ) дає змогу визначити наявність антитіл та імунітету.

«Якщо ІФА дослідження на імуноглоболін М дає позитивний результат, то це є підставою до ПЛР і саме цей тест є найбільш достовірним щодо виявлення гострої стадії хвороби, – зазначає Уляна Балан. – Крім того, варто пам’ятати, що відсутність клінічних ознак не означає, що у вас немає вірусу».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.