Рогатинка з Добринова організувала захід допомоги Україні в німецькому Ауріху

На якому б кінці світу ти сьогодні не перебував, у серці завжди залишаєшся українцем. І велика біда – війна у рідній державі болить по-особливому та спонукає тримати стрій. Сьогодні українська діаспора активно об’єднується, організовуючи низку спільних заходів, головна мета яких – допомогти Україні, підтримати наші Збройні сили, переміщених українців, громади, де ведуться бойові дії.

Один із таких заходів під назвою “Добрий вечір” відбувся днями в Сімейному центрі міста Ауріх в Німеччині. Його ідейною натхненницею стала наша землячка з с. Добринова Галина Яцишин, пише “Західний кур’єр” з посиланням на Рогатинську міську територіальну громаду. Як ідеться у дописі, долучилися до організаційних процесів заходу й земляки з Добринівського округу, які передали елементи українських строїв.

Варто зазначити, що за виручені з вечора кошти, а також попередньо зібрані пожертви було придбано медикаменти. Їх  староста Добринівського старостинського округу Уляна Новосельська передала до Рогатинської міської ради”, йдеться у дописі на сторінці громади.

Детальніше про це дійство ви можете прочитати за покликанням: https://www.facebook.com/groups/888810318339193/posts/1091620361391520/

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.