Рогатинщина плаче: після 16 операцій внаслідок поранення помер захисник Іван Горин із села Обельниця

Сьогодні, 28 березня, Рогатинська громада, стоячи на колінах, живим коридором проведе в останню дорогу Захисника – Івана ГОРИНА. 15 липня, він святкував би свої 52 … Але доля мала інші плани.

Про таку сумну звістку повідомили у Рогатинській міській раді, пише “Західний кур’єр”.

Що таке війна з Росією та які жахливі наслідки вона несе із собою, старшина знав не зі слів. З 21 травня 2020 року підписав контракт, брав безпосередню участь в Операції Об’єднаних Сил на території східних областей. Залишився вірним своєму обов’язку й у дні повномасштабного вторгнення. Захищав Україну у найгарячіших точках фронту.

“Іван ГОРИН народився у селі Обельниця 15 липня 1971 р. Навчався у Конюшківській ЗОШ. Відтак здобув освіту в Івано-Франківському СПТУ № 13. У мирний час, з жовтня 1995 року, працював на Бурштинській ТЕС. У 1992 році з дружиною Олександрою створили сім’ю. Разом виховали дочку Іванну. У лавах ЗСУ служив у 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого (м. Володимир-Волинський). Під час боїв на Донецькому напрямку отримав поранення. Певний час перебував на лікуванні в Луцьку. Після тяжких 16 операцій його серце перестало битися у лікарняній палаті 25 березня 2023 року”, – йдеться у повідомленні.

Не стало батька, чоловіка і друга … Не стало нашого Захисника.

Сьогодні, 28 березня, о 12:00 год громада проведе головного сержанта Івана ГОРИНА у дорозі до вічного спочинку.

Спершу траурний кортеж прибуде у Рогатин, де відбудеться панахида та прощання. Згодом траурний кортеж відправиться в с.Обельниця, де одразу після прибуття буде відслужено Чин парастасу. Поховають Захисника в його рідній Обельниці, на сільському кладовищі, у середу, 29 березня. Чин похорону розпочнеться о 12:00 годині.

Ніякі слова не зменшать біль утрати рідних. У скорботі низько схиляємо голови перед вічною і світлою пам’яттю загиблого. Висловлюємо найщиріші співчуття родині, друзям та побратимам військовослужбовця.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.