Росія поширює фейки нібито Україну не хочуть бачити в Євросоюзі
Російська Федерація поширює дезінформацію про те, що нібито європейці не хочуть бачити Україну в Європейському союзі. Про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України повідомляє у Telegram, інформує Західний кур’єр.

Центр зазначає, що на підставі кількох коментарів читачів австрійської газети Heute рупори Кремля пишуть новини під заголовками “Читачі Heute не хочуть бачити Україну у складі Євросоюзу” або “Австрійці підтримали слова глави МЗС країни щодо членства України в ЄС”.

“Звичайно, коментарі читачів не є репрезентативними для опису поглядів усієї Австрії або Європи. До того ж кілька соціологічних опитувань засвідчує підтримку України європейцями у даному питанні”,– нагадали у центрі.
Зокрема, опитування французького Інституту громадської думки, проведене у березні 2022 року, свідчить, що, наприклад, у Польщі прибічників вступу України до ЄС – 91%, в Італії– 71%, у Німеччини – 69% у Франції – 62%.

У березні видання Politico опублікувало опитування респондентів із шести країн ЄС, більшість із яких підтримала вступ України до Європейського союзу.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.