«Руденька з ТСН» Юлія Бориско звільнилась з каналу “1+1”

Телеведуча ТСН Юлія Бориско, яка пропрацювала на «1+1» майже 19 років, звільнилась з телеканалу.

Про це журналістка повідомила на своїй сторінці у Фейсбуку, пише Західний кур’єр.

«Це – моє друге розлучення з каналом. Вперше – 2004-го – звільнилась сама, за кілька днів до Помаранчевої революції – через цензуру, “темники” Медведчука.  Зараз офіційне формулювання – “за угодою сторін”.

Канал вимагав більше, ніж я могла йому дати. І ми з ним вже кілька разів підходили до цієї межі.

Крім того, останні роки мене мучили питання: що доброго я роблю в цьому світі, чи виконую своє призначення.

Відповідь була психосоматичною. Я перестала світитися, скотилася у тривале безсоння – і це вже фізично вбивало мене, вимагаючи змін», – йдеться у дописі.

Телеведуча зазначила, що більша частина її професійного життя  пов’язана з “ТСН”. Глядачі її ідентифікували не як Юлію Бориско, а як просто «руденьку з ТСН».

«Як перфекціоністка, схиблена на підготовці текстів і анонсів, на розумінні того, про що розповідаю – ні разу в житті не вийшла в ефір, як диктор, якому вклали в руки аркуші. І завжди шукала ідеї та слова, щоб внести в свої ефіри і сюжети світло та гумор. Вірила, що ці плюси затьмарюють мінус, яким у нашій сфері вважають непублічність, нелюбов до світських заходів та інтерв’ю. Начебто – глядачі мене ідентифікували не як Юлію Бориско, а як “руденьку з ТСН”. Що ж, мені це подобалось))

Тепер без “ТСН”. Просто Руденька.

Хоча почуваюся, наче все [руде] пір’я з мене спало, і ще не знаю, чи я – фенікс))».

Користувачі мережі з повагою віднеслись до вчинку львів’янки, називаючи її сильною особистістю, яка ніколи «не опускалась до чорнушної роботи з поливання брудом конкурентів, яка давно стала нормою для каналу».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.