Руслан Марцінків підтримав спортсменів

Сьогодні перед будівлею ОДА страйкували спортсмени. Вони прийшли під стіни адміністрації, бо не згідні з рішенням про припинення роботи спортивних клубів.

Свою підтримку мітингувальникам висловив і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише «Західний кур’єр».

«Складається враження, що уряд просто випробовує терпіння. І стає на ті самі граблі, що й місяць тому.

Вірус є, люди хворіють – і це факт. Але чи спортивні клуби – джерело його поширення?.. Бо якраз у спортивних клубах не було зафіксовано порушень. Чи справді, кількість хворих зменшиться, коли ці заклади перестануть працювати?.. Переконаний, що ні», – повідомив Руслан Марцінків.

На його думку, зараз потрібно працювати не методом заборон, а над профілактикою і перевіркою дотримання карантинних вимог тими закладами, що працюють. Потрібно створювати рейдові групи і роз’яснювати ці правила поведінки серед людей.

Під час зустрічі із мітингувальниками міський голова наголосив, що від міської влади у цьому питанні нічого не залежить, бо заборони затвердили на обласному рівні.

Руслан Марцінків висловив сподівання, що вже у п’ятницю Івано-Франківськ потрапить у іншу «кольорову зону». Відповідно після цього обласна влада зможе зняти низку карантинних заборон.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.