Ще 328 франківців отримають грошові допомоги від міської влади

Учора, 10 серпня, на виконкомі вже вчергове проголосували за виділення допомоги для мешканців Івано-Франківської громади, які цього потребують. Затвердили грошові виплати з міського бюджету ще для 178 людей «золотого віку» (70+ років) та 150 людей з інвалідністю 1 та 2 груп.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив міський голова Руслан Марцінків, інформує “Західний кур’єр”.

“Щотижня голосуємо за надання соціальних виплат. Адже заявок багато. Тому намагаємось допомагати всім, хто потребує! Нагадую, що мешканці Івано-Франківської громади можуть подавати заявки на отримання грошової допомоги ПІСЛЯ ТОГО, як їм виповниться 70 та більше років. Ще в місті діє програма допомог для дітей військовослужбовців Івано-Франківської громади до дня народження (віком до 18 років) 🎂. Також допомогу від міста можуть отримати люди з інвалідністю І та ІІ груп”, – йдеться у повідомленні.

Щоб отримати допомогу необхідно звернутися у ліцей №3 на вул. І. Франка в Івано-Франківську. Або ж в селах нашої громади – у ЦНАПи.

Військові, які отримали поранення на фронті можуть звертатись за допомогою у Ліцей №3, що на Івана Франка, 14 (відділ звернень). А у селах громади – у місцеві ЦНАПи.

Які необхідні документи:

– копія паспорта;

– копія ідентифікаційного коду;

– довідка, що підтверджує поранення, отримані внаслідок бойових дій;

– виписка з медичної картки амбулаторного лікування;

– реквізити рахунка;

– копія документа, що підтверджує залучення до заходів з оборони держави.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.