Що потрібно знати про симптоми штаму «Дельта»

У ВООЗ заявили про початок третьої хвилі коронавірусу. Через новий штам «Дельта», представники громадського здоров’я вирішили пояснити у чому специфіка нового штаму.

Віруси постійно змінюються, щоб адаптуватися і вижити, і варіанти з’являються, коли у штаму є одна або кілька мутацій, які відрізняються від інших, повідомляє Medical News Today.

Варіант Delta може поширюватися легше. У цього штаму є мутації в шипованому білку, які полегшують йому зараження клітин людини. Це означає, що люди можуть бути більш заразними, якщо вони заразяться вірусом і легше передадуть його іншим.
Фактично, дослідники заявили, що варіант Дельта приблизно на 50% більш заразний, ніж варіант Альфа, який, як повідомляє The Washington Post, вперше був виявлений у Великобританії.
За оцінками експертів в галузі охорони здоров’я, в середньому людина, інфікована Delta, передає його трьом або чотирьом іншим людям, в порівнянні з одним або двома іншими людьми через вихідний штам коронавірусу, згідно з даними Yale Medicine.

Симптоми аналогічні тим, що спостерігаються при вихідному штамі коронавірусу та інших варіантах, включаючи постійний кашель, головний біль, лихоманку та біль у горлі.

У той же час пацієнти з Сovid-19 у Великобританії повідомили, що деякі симптоми трохи відрізняються для Delta, згідно з даними дослідження Zoe Covid Symptom Study.

Кашель і втрата нюху зустрічаються рідше. Головний біль, біль у горлі, нежить і лихоманка зустрічаються частіше.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.