Щоб зайвий раз не «шастали»: у центральній частині Івано-Франківська подорожчає паркування

Центр Івано-Франківська міські чиновники хочуть звільнити від автомобілів шляхом збільшення вартості за паркування.

“В нас не таке велике місто, подолати 300 метрів центром зазвичай можна і пішки. Але люди не хочуть, бо дуже дешева парковка в центрі”, – написав Руслан Марцінків на своїй сторінці у Фейсбук.

Загалом у Івано-Франківську є 49 майданчиків для паркування. Деякі з них неприбуткові. Про це йшлося також сьогодні на оперативній нараді у міського голови.

“Ті, які знаходяться в центральній частині міста, – прибуткові. А, до прикладу, на вулиці Мельника – нерентабельні. Суми зборів, які сплачуються з них – однакові. Це не добре”, – повідомив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

Міський голова Руслан Марцінків запропонував встановлювати вартість за парковки залежно від зон.

“Центральна зона має бути дуже дорога! Аби людина запаркувалася та розуміла, що там буде дуже дорого. Трохи далі має бути дешевше. Тоді воно буде працювати. До ратуші 30 гривень – це дуже дешево, тому там “шастають”. У центрі має бути дуже дорого. Так щоб водій три рази подумав, чи заїжджати йому туди”, – сказав міський голова.

“Площа Міцкевича та вулиця Лесі Українки колись були проїзними. Але зараз здається, наче вони завжди були пішохідними. Це є позитивний досвід змін. Отак поволі треба розвантажити весь центр”, – впевнений Р. Марцінків.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.