Сьогодні відбудеться гранд-фінал Євробачення 2021

Вже ввечері стане відомий переможець пісенного конкурсу. В Україні подивитися фінал онлайн можна в ефірі телеканалів СТБ і UA: Перший. Прямий ефір розпочнеться о 22:00 – пише “Західний кур’єр”.

Одразу до фіналу традиційно потрапили країни-засновниці Євробачення: Великобританія, Франція, Німеччина, Італія та Іспанія. Також автоматично фіналістом стала країна, у якій проводять музичне шоу. Цьогоріч це Нідерланди. Тож сьогодні на сцену вийдуть конкурсанти від 26 країн.

Нагадаємо, за результатами голосування глядачів і журі, після другого півфіналу у фінал вийшли представники Албанії, Сербії, Болгарії, Молдови, Португалії, Ісландії, Сан-Марино, Швейцарії, Греції та Фінляндії. Під час першого – конкурсанти з Норвегії, Ізраїлю, Росії, Азербайджану, Мальти, Литви, Кіпру, Швеції, Бельгії та України.

Після другого півфіналу букмекери William Hill оновили свій прогноз щодо фіналістів Міжнародного конкурсу. Тепер британська контора, ставки якої завжди дуже близькі до реальних результатів, назвали ймовірним переможцем групу Måneskin з піснею “Zitti E Buoni” з Італії. Вони зараз займають першу сходинку рейтингу.

Далі в списку за колективом слідують Франція, Мальта, Швейцарія, Ісландія.

Україна зараз опинилася в шостій сходинці рейтингу.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.