Соляні шахти Бойківщини та Домбровський кар’єр стануть локаціями фестивалю «Ретро смак»

На Прикарпатті 22 травня розпочнеться фестиваль «Ретро смак». Першою локацією стане шахта Барбари у місті Долина, де учасникам покажуть, як випаровується сіль.

Про це повідомляє пресслужба Долинської міської ради у Фейсбуці, інформує Західний кур’єр.

«Поєднати історію з сучасністю – задум організаторів. Акцент на відновленні та збереженні історичних цінностей. До прикладу, завдяки солі більше тисячі років тому засновано Долину. Тому перша локація – шахта Барбари, де організатори обіцяють продемонструвати, як випаровують сіль», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що серед численних атракцій фестивалю найголовнішими стануть парад та виставка раритетних автомобілів та техніки. Наступного дня, 23 травня, автомобілісти  вирушать з Долини до сусіднього міста Калуш, де вже готують не менш цікаву програму.

«У рамках маршруту учасники заходу зможуть відвідати Домбровський кар’єр, побачити соляну криницю, сфотографуватись біля «Саліни» та інших локацій – основних осередків солеваріння та солевидобування на сусідній території в Калуші», – повідомляють організатори.

Вони обіцяють, що програма фестивалю буде «різноманітною, цікавою, повною мистецьких, музичних, спортивних і дуже позитивних цікавинок». Учасників фесту очікують виробники крафтової продукції та приз глядацьких симпатій за оригінальність у вирішенні дрес-коду.

«Ще є час приготувати костюм! До речі, наявність ретрокостюма обов’язкова», – наголошують організатори заходу.

Для довідки: Фестиваль «Ретро смак» – це культурно-туристичний проєкт, який вперше розпочнеться в Долині 22 травня. Мета фестивалю – збереження та відтворення технічних і культурних здобутків, промоція локальної крафтової продукції бойківського регіону. У межах фестивалю обіцяють квести, змагання, майстер-класи, показ мод та ретрофільму, дегустацію натуральної продукції від локальних виробників, дитячі розваги та фотозони.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.