Стало відомо коли відьмацького капелюха знімуть із центральної ялинки у Києві

У Православній церкві України розкритикували відомський капелюх на головній ялинці країни і наголосили, що “потрібно мати здоровий глузд і увінчати її зіркою, яка і символізує Різдво”. Про це написав представник прес-служби ПЦУ Іван Сидор у Facebook.

“Капелюх на фоні тисячолітніх хрестів Софійського собору… До якого свята ми готуємось? Різдва чи Хелловіну? Вже якщо ставите на історичній Софійській площі ялинку, то потрібно мати здоровий глузд і увінчати її зіркою, яка і символізує Різдво, світло, надію. А не відьмацькою шляпою, яка з Різдвом і Новим роком нічого спільного не має”, – написав Сидор.

Засновник проекту Folk Ukraine, організатор новорічних і різдвяних свят на Софійській і Контрактовій площах Ігор Добруцький повідомив, що на головній ялинці країни на Софійській площі у Києві різдвяна зірка  замінить чарівний відьмацький капелюх тільки напередодні дня Святого Миколая, повідомляє УНН.

“Так, наш чарівний капелюх, напередодні дня Святого Миколая буде знято й замінено на восьмикутну різдвяну зірку. Що ще буде на день святого Миколая залишається сюрпризом, побачите”, – зазначив Добруцький, який два роки займається організацією новорічних святкувань в столиці.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.