Стало відомо про загибель ще одного молодого захисника із Надвірнянщини

Молодший сержант Синоверський Андрій Ярославович віддав своє життя, захищаючи рідну землю він агресора на сході країни.

Про гірку втрату у мережі повідомив міський голова Надвірної Зіновій Андрійович, передає “Західний кур’єр”.

Андрій Синоверський народився в с. Лісна Тарновиця 09.06.1993 року.

Іще до початку повномасштабного вторгнення Росії, спостерігаючи за подіями на сході нашої країни, Андрій не один раз говорив, що у разі необхідності візьме до рук зброю й захищатиме Батьківщину. Так і сталося цього року.

Військова справа добре вдавалася Андрієві. Спокійний, врівноважений, позитивний – його поважали товариші та цінувало керівництво.

“Найважче у цій криваві війні – говорити про смерть наших українських Героїв. Про втрати родин, які лишаються без своїх найдорожчих…” – зазначив голова громади.

На жаль, вони йдуть в засвіти у розквіті сил, коли попереду іще так багато…

«Ми постійно були на зв’язку, говорили про все: життя, перемогу, і багато про майбутнє… Побратими розповідають, що Андрій не один раз рятував, допомагав вибратися й іншим… А ще замиловував, зачаровував своєю українською…» – розповідає побратим.

Відданий патріот своєї країни, він любив Україну, любив батьків – маму та тата. Мав різноманітні захоплення….мав багато задумів і планів, але…

29 річний Андрій Синоверський загинув 03 вересня 2022 року під час ведення бойових дій у н. п. Зайцеве Бахмутського району Донецької області…

Вічна слава та пам’ять Герою України! Вічно 29!

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.