Світлана Онищук передала продуктові набори для переселенців, котрі проживають у Загвіздянській тергромаді

Під патронатом обласної військової адміністрації продовжується збір та формування продуктових наборів для потреб внутрішньо переміщених осіб. Провізію, зокрема, макарони, крупи, консерви, для наборів надають міжнародні та місцеві благодійні організації, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Івано-Франківської обласної державної адміністрації в мережі.

Сьогодні голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук передала для переселенців, котрі проживають у закладах соціальної сфери Загвіздянської територіальної громади, частину таких продуктових наборів. Зазначимо, що наразі у громаді тимчасовий прихисток знайшли понад пів тисячі людей із інших областей нашої держави. Півтори сотні з них проживають у закладах соціальної сфери. Тут вони забезпечені харчуванням, одягом та необхідним доглядом. Серед переселенців чимало осіб із соціально вразливих категорій населення, а також діток.

«Від початку бойових дій обласна військова адміністрація активно працює із міжнародними партнерами і благодійними організаціями та фондами для того, щоб забезпечувати наших захисників та внутрішньо переміщених людей всіма необхідними речами, – зазначила Світлана Онищук. – Я особисто відвідую людей у громадах, щоб поспілкуватися з ними, дізнатися про їхні потреби та допомогти кожному, хто потребує підтримки».

За словами керівниці області, на Прикарпатті продовжується робота щодо створення робочих місць для ВПО, а також залучення їх до сільськогосподарських робіт.

«Ми активно працюємо в напрямку відновлення економіки області, адже розуміємо, що стабільна робота підприємств, малого та середнього бізнесу допоможе стабілізувати економічну ситуацію та дасть змогу підтримувати людей, котрі постраждали від війни», – підкреслила Світлана Онищук.

За словами народного депутата України Олега Марусяка, гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів уже отримали внутрішньо переміщені особи, котрі проживають на Косівщині, Рожнятівщині, Калущині, Верховинщині, Коломийщині, Рогатинщині.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.