Ситуація критична: У Городенківській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування зайняті всі кисневі місця

Впродовж лютого 2021 року на Городенківщині підтверджено 511 випадків COVID-19.  Це найбільша кількість за весь час пандемії. До порівняння всього від початку пандемії виявили 2394 випадки.  

На даний момент в КНП “Городенківська БЛІЛ” перебуває 182 пацієнти, з них 99 пацієнтів потребують кисневого забезпечення ( всі кисневі місця зайняті).

Про це повідомив директор Василь Федорів Городенківського некомерційного центру первинної медичної допомоги на сторінці закладу у Фейсбук, інформує Західний кур’єр. 

«Ситуація є небезпечна тим, що може виникнути момент, коли надати вчасну медичну допомогу в стаціонарних умовах не буде змоги, а це питання життя та смерті нас та наших рідних, знайомих чи друзів», – йдеться у повідомленні.

Медик закликав краян проявити розуміння, єдність та згуртованість.

«Ми з Вами перебуваємо в критичній ситуації із рівнем захворюваності на COVID-19 та його поширенням. Бережіть себе, дотримуйтеся карантинних вимог, уникайте скупчення людей, не нехтуйте правилами безпеки та засобами індивідуального захисту. Адже, здебільшого, усвідомлення біди приходить разом із нею!», – додає Федорів.

Кількість хворих за лютий місяць в розрізі населених пунктів Городенківської та Чернелицької громад.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.