Тренажери, масаж і лікувальна фізкультура: як учасники бойових дій проходять реабілітацію

26 листопада на базі КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» провели перші реабілітаційні процедури для учасників ООС/АТО.

Про це повідомив в.о. генерального директора КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» Богдан Левицький, пише «Західний кур’єр».

Як повідомлялося раніше, наразі тільки 25 воїнів зможуть скористатися такою можливістю, а саме ті, в кого вже визначено певну групу інвалідності, та в кого виявлені проблеми опорно-рухового апарату.

«Минуло тижня між нашою структурою та асоціацією учасників бойових дій був підписаний договір співпраці. Бійці, які воювали на сході, будуть мати можливість пройти реабілітацію в нашому закладі. Для цього у нас обладнані відповідні кабінети», – сказав керівник медичного закладу.

Реабілітація проходитиме в тренажерному залі, масажному кабінеті, на заняттях з інструктором лікувальної фізкультури та в кабінеті фізичних процедур.

«Реабілітація учасників бойових дій є надзвичайно важливою. Адже багато учасників АТО мають різні травми, поранення та ускладнення. Безперечно важливим є те, що на базі цього закладу їм зможуть допомогти відновитися на фізичному рівні», – каже голова Івано-Франківської обласної учасників та ветеранів АТО Мирослав Кріль.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.