Троє молодих тлумачан змагаються у конкурсі короткометражних фільмів

Минулорічні випускники Тлумацької гімназії Богдан Мельничук, Марійка Максимів та Андрій Шофінец беруть участь у найбільшому у світі конкурсі короткометражних фільмів “My RØDE Reel” (“Моя котушка”) з призовим фондом в один мільйон доларів.

Про це пише “Західний кур’єр” із посиланням на “Тлумач. Сьогодні”.

На конкурс приймали роботи у п’яти жанрових категоріях – драма, комедія, документальний фільм, анімація і за лаштунками. Також є п’ять особливих категорій – вибір суддів, народний вибір, звуковий дизайн, молодий кінорежисер та найкращий китайський фільм. Для кожного жанру передбачені свої призи: готівкою (від 250 тис. доларів) та матеріальними спеціалізованими технічними засобами. Наприклад, 1 премія “Народного вибору” – це 25 тисяч доларів, 2 премія – 15 тисяч, 3 премія – 10 тисяч.

Короткометражка юних тлумачан знята із дотриманням усіх конкурсних вимог, тому вони розраховують на підтримку, особливо своїх краян.

Фільм англійською мовою, як і коротке відео про закулісся зйомок. Творці стрічки зізнаються, що для них це незвичайний досвід. Під час роботи над фільмом вони багато чого навчилися та провели чудово час.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.