Три дороги місцевого значення перейшли на баланс Служби автодоріг області

Проєкт «Мале Карпатське коло» об’єднує трасу Р-21 Долина – Хуст і дороги місцевого значення Івано-Франківщини.

Початок січня став знаковим для нового етапу реалізації державного проєкту «Мале Карпатське коло». Про це інформують у Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області, передає “Західний кур’єр”.

Укравтодор погодив передачу доріг загального користування місцевого значення: С090509 Вишків – Сенечів на ділянці км 0+000 – км 6+561, О091501 Болехів – Козаківка на ділянці км 0+000 – км 19+000, С091501 Козаківка – Сукіль на ділянці км 0+000 – км 2+225 на баланс Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

«На часі – реалізація проєкту «Мале Карпатське коло», вагомою частиною якого є дорога загального користування державного значення Р-21 Долина – Хуст. Працюємо над прийняттям на баланс і передпроектними рішеннями ремонту та реконструкції доріг Вишків – Сенечів, Болехів – Козаківка, Козаківка – Сукіль, які стали невід’ємною частиною державного проєкту «Мале Карпатське коло». Впевнені, що цей проект як частина Національної програми «Велике будівництво» буде реалізований вчасно, і невдовзі суміжні гірські райони Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей будуть об’єднані якісною дорожньою інфраструктурою», – каже начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

Що зроблено

У рамках проєкту «Мале Карпатське коло» в 2021 році проведено поточний середній ремонт дороги Р-21 Долина – Хуст на всій протяжності в межах Івано-Франківської області, на ділянці майже 45 км від Долини до межі із Закарпаттям.

Проводяться передпроектні роботи щодо виготовлення техніко-економічного обґрунтування на реконструкцію дороги Р-21 Долина – Хуст, яка передбачає влаштування велосипедних, пішохідних доріжок та освітлення для покращення безпеки учасників дорожнього руху і туристичної привабливості автомобільного маршруту.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.