У Болехівській громаді триває поточний ремонт доріг (ФОТО)

З введенням воєнного стану в Україні припинилося фінансування капітальних та поточних видатків як на державному, так і на місцевому рівнях. Відтак у громаді призупинено ремонт доріг місцевого значення.

Місцева влада вирішила самотужки взятися за ремонт місцевих доріг, аби хоч якось покращити транспортне сполучення із населеними пунктами Болехівської громади. Про це пише “Західний кур’єр” із посиланням на міську раду.

“Не дивлячись на складнощі з фінансуванням, з метою хоча б часткового покращення проїзду транспорту в напрямку Козаківки, за дорученням міського голови Івана Яцинина та з ініціативи старост Поляницького і Козаківського старостинських округів Андрія Стельмаха і  Михайла Іваніва, було організовано підсипання дороги піщано-гравійною сумішшю та ліквідовано найбільш аварійні ділянки проїжджої частини на дорозі між населеними пунктами Тисів та Поляниця, а також до Козаківки та Сукеля”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що роботи проводилися громадським способом, активно допомагали жителі населених пунктів та внутрішньо переміщені особи, які проживають у громаді. Завантаження та підвезення піщано-гравійної суміші організовано завдяки спільним зусиллям працівників Болехівського комбінату комунальних підприємств та ДП «Болехівське лісове господарство».

Тривають роботи з підсипання доріг у селах Козаківка (на вулицях Шевченка, Є.Коновальця та частині вулиці Незалежності) та Сукіль (на вулицях Сколівській та І.Франка).

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.