У бою за незалежність загинув Володимир Савчин із Долинщини

Відстоюючи незалежність своєї країни, у бою з окупантом загинув житель села Підбережжя Долинської громади Володимир Савчин.

Про болючу втрату для громади повідомив міський голова Долини Іван Дирів, передає “Західний кур’єр”.

“Володимира вже немає, забрала його війна… Ще один мужній захисник, ще один ясний сокіл полинув на Небо…Ще одна мама запнула чорну хустину, бо сонце її згасло… У бою за незалежність України з російським окупантом загинув житель села Підбережжя Володимир САВЧИН. Мамина гордість, татова впевненість і тепер невимовний батьківський біль…”, – йдеться у повідомленні.

Сміливий, добросовісний, врівноважений, чуйний, оптиміст із чудовим почуттям гумору, громадський активіст і надійний друг – його більше немає… Так про відважного воїна відгукуються у громаді.

“Життя Володимира трагічно обірвалося. Він був справжнім. Ніколи не скаржився, не нарікав, був воїном – скрізь і завжди. Немає сліз, лише рішучість і біль…Цей біль не передати і не полегшити словами. Війна забирає найкращих, але їх подвиг житиме вічно! Підтримай, Господи, родину воїна в такий тяжкий час…”, – повідомив очільник громади.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.