У Братківцях відкрили новий дитячий садок

У неділю, 25 жовтня, у день храмового свята у селі Братківці Івано-Франківської ОТГ відкрили дитячий садочок «Малесенькі дзвіночки». Заклад розрахований на дві групи по 20 осіб.

Про це повідомляє сайт міського голови, пише “Західний кур’єр”.

В.о. старости Назарій Рибак подякував всім, хто долучився до відкриття садочка. Та додав, що у селі раніше його не було зовсім. Батьки змушені були возити своїх дітей в інші дошкільні заклади, далеко від дому. Тож тут дуже чекали на відкриття закладу.

Заклад облаштували за співфінансування обласного та міського бюджетів. Крім того, місто також виділить кошти на забезпечення роботи садочка та закупівлю іграшок. У садочку вони з’являться вже наступного тижня.

«Франківськ виріс. Нині село Братківці отримало садочок «Малесенькі дзвіночки». Тішуся, що місту вдалося долучитися до такої гарної події. Й що маленькі мешканці нашої ОТГ будуть виховуватися у зручних умовах», – розповіла на відкритті закладу заступниця міського голови Вікторія Сусаніна.

До слова, садочок відкрили у колишній будівлі церковної резиденції, де Андрей Шептицький писав пасторські листи до братів та сестер. Споруда з 1886 року, але добре збереглася. Тому, як нагадування про це, на фасаді будівлі встановили пам’ятну дошку Шептицькому у рамках програми «Івано-Франківськ – місто героїв».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.