У Брошнів-Осадській громаді відремонтують польову дорогу

Польову дорогу в Ракові відремонтують.

26 березня у Ракові на громадських слуханнях селяни порушили деякі проблемні питання села, як вже наступного дня селищний голова Брошнів-Осадської ТГ Тарас Манорик направив туди відповідальних працівників, щоб з’ясувати ситуацію і по максимуму людям допомогти, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Брошнів-Осадської ТГ.

“У складі комісії, яка здійснила виїзд, були перший заступник селищного голови Василь Сокирко, начальник відділу земельних ресурсів та екології Михайло Стасюк, директор КП «Брошнів-ІНВЕСТ» Роман Шлапак, інспектор з благоустрою КП «ЖЕК» Андрій Тряско, депутат селищної ради Тетяна Логінська та кандидат на посаду старости Раківського старостинського округу Олександра Яцишин”, йдеться у дописі.

Зваживши, що незабаром розпочнуться весняно-польові роботи, комісія здійснила виїзд в урочища Лани та Стаї: власне жителі Ракова звертали увагу на те, що, мовляв, там переорана дорога, і до цих пір не прибрано хмиз від зрізаних чагарників.

“Вдалося з’ясувати, що переорана польова дорога була раніше «втоптана» самовільно, а ось відповідну дорогу, яка пролягає між ланами і вона у вибоїнах, таки потрібно ремонтувати. Невдовзі її підсиплять. А ось хмиз приберуть підприємці з ПП «Мельник» та ТОВ «Акріс», які обробляють поля”, зазначають у Брошнів-Осадській селищній раді.

Представники селищної ради здійснять виїзд у лісові масиви, що на території Ракова, щоб побачити реальний стан справ і прийняти відповідне рішення.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.