У Бурштині знову відключали очисні споруди

Вчора  о 13.15 в Бурштині через борги за спожиту електроенергію представниками ТОВ «Прикарпаттяенерготрейд» відключено від електропостачання очисні споруди КП «Житловик»  – пише “Західний кур’єр“.

Власне очисні розташовані в с. Німшин Галицького району, а КП “Житловик” здійснює обслуговування жителів м. Бурштин (16 тис. мешканців). Припинення роботи повітряного компресора могло привести до загибелі бактерій, які здійснюють очищення нечистот, що у свою чергу могло призвести до виникнення НС (техногенного характеру, Код НС 11010 – НС унаслідок аварій на очисних спорудах стічних вод із скиданням забруднювальних речовин, ознака –  Розділ І, п. 69 “ Скидання неочищених чи недостатньо очищених стічних вод на території населеного пункту або  у водні об’єкти в обсязі понад 100 м. куб. за годину, загальний обсяг скиду ”. В плановому режимі роботи підприємство здійснює скидання очищеної води в р. Дністер в обсязі 4 тис. м.куб. в добу (близько 165 м.куб. в годину) -повідомляють в Управлінні з питань цивільного захисту населення ІФ ОДА.

На очисних спорудах встановлено повітряний компресор – 90 кВт. та 2 насоси по 1 кВт.

Для запобігання підтоплення машинного залу та електрообладнання на очисних спорудах КП «Житловик» від УДСНС було залучено: 2 чол., 1 МП та 1 електрогенератор (3 кВт). На місці події працювала МОГ Галицького РВ Управління ДСНС в області.

О 17.20 електропостачання каналізаційних очисних споруд КП «Житловик» розташованих в с. Німшин Галицького району відновлено в повному обсязі.

До слова, вчора у Бурштині відбулася перша установча сесія ради нового – 8 демократичного скликання, де присягу приймав новообраний керівник міста та ОТГ Василь Андрієшин.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.