У центрі Болехова встановлять модульну вбиральню

Проблема відсутності громадських вбиралень у місті давно на часі. Про неї говорили і представники влади, і громадськість, і гості краю. Однак з різних на те причин вирішити її досі не вдалося.

Тож міський голова Іван Яцинин акцентував увагу відповідальних посадових осіб, що до зауважень та проблем громадян треба дослухатись, а тим більше, коли це стосується створення комфортних умов для жителів та гостей громади.

Про це інформують у Болехівській міській раді, пише “Західний кур’єр”.

За його дорученням нещодавно було досягнуто домовленостей з підрядною організацією на встановлення громадського туалету модульного типу у центральній частині міста.

На разі фахівці вивчають територію центральної частини міста та розглядають різні варіанти щодо подальшого встановлення вбиральні. Серед основних локацій для розміщення туалету – територія між магазинами «Любокс» та «Копійочка».

“Спеціалісти обрали цю земельну ділянку виходячи з того, що зовсім поруч – зупинки громадського транспорту, великі торговельні комплекси, міський ринок. У літню пору року тут буває велика кількість людей, оскільки неподалік – річка, молодь прогулюється у центральній частині міста. Тому про необхідність встановлення тут вбиралень переконувати не доводиться”, – пояснюють у міськраді.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.