У франківському парку лікують дуб, якому понад 300 років

В Івано-Франківську внесли першу партію екобактерій у водойми задля їхнього чищення, а також розпочали лікування цінних багатовікових дерев.

Про це повідомила директорка «Центру розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк, інформує “Західний кур’єр”.

За її словами, роботи з біомеліорації міських водойм триватимуть до осені.

«Внесли першу партію препарату для очищення водойм. Наголошую, що це екобактерії, які харчуються донними залишками та іншими відкладеннями. Ми прихистили багато качок, але після цього маємо привести водойми до належного стану,бо почнеться процес цвітіння», – сказала Руслана Василюк.

Вона також додала, що показники рівня кисню у водоймах, а також біохімічні та бактеріальні показники джерельної води на всіх озерах у межах норми.

Директорка «Центру розвитку міста та рекреації» поінформувала і про те, що в Центральному міському парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка почали лікувати дуб, якому понад 300 років.

«У нас є багато цінних, багатовікових дерев. Дуб, якому понад 300 років, мав пошкодження – відламалась гілка. Туди попадали опади, почали розмножуватися шкідники. Ми зачистили кору до живого дерева, обробили фунгіцидами і заробили штучною корою. При цьому консультувалися з фахівцями зі Львова та Києва», – розповіла про лікувальний процес дерева Руслана Василюк.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.