У Городенці презентували книгу «Сотня «Дністер» про місцевих Героїв УПА

У Городенківській міській публічній бібліотеці ім. Леся Мартовича відбулася презентація книги «Сотня «Дністер» про Героїв УПА з Городенківщини.

Модератором затишного вечора став один із упорядників книги Ярослав Коретчук, директор Івано-Франківського музею визвольної боротьби ім.Степана Бандери, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Городенківської міської ради.

Пан Ярослав, разом зі своїми колегами, упорядницею Анною Чорній та координатором проєкту Тарасом Зенем, повідали присутнім історію створення презентованої книги, розповіли цікаві факти про автора архівних документів на основі яких і видана книга, та про боротьбу повстанців сотні «Дністер».

“Захід розпочався з хвилини мовчання за всіма полеглими Героям. Разом із отцем-деканом Ігорем Левицьким усі присутні молилися за нашу якнайшвидшу перемогу. Більше години тривала цікава та невимушена зустріч, присутні мали нагоду запитати авторів про те, що найбільше зацікавило.Наприкінці презентації міський голова Богдан Кобилянський подякував гостям за цікаву і захопливу бесіду, наголосивши, що ми мусимо пам’ятати свою історію, адже хто не знає своєї історії, той не має майбутнього”, йдеться у дописі.
Після презентації кожен охочий мав нагоду придбати примірник книги і підписати його в упорядників. Всі виручені кошти підуть на підтримку Збройних Сил України.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.