У Івано-Франківській міській громаді збільшили депутатські і створили старостинські фонди

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків. За його словами, депутати і старости сіл зможуть використовувати кошти цих фондів здебільшого на надання матеріальних допомог мешканцям та вирішення окремих дрібних проблем у своїх округах, інформує “Західний кур’єр”.

«У бюджеті 2022 року ми збільшили депутатський фонд до 135 тисяч гривень. Це невеликі кошти у масштабах великого округу, але якісь дрібні речі можна зробити, – каже Р. Марцінків. –  Також ми заклали 4 мільйони гривень на невеличкі фонди старост сіл. Коли староста каже, що не може нічого зробити, – це не правда. Кожен староста тепер матиме певну суму, якою зможе розпоряджатися».

Водночас міський голова зазначив, що розмір старостинських фондів залежатиме від кількості мешканців у сільських населених пунктах міської громади.

«Сума залежатиме від кількості населення. Бо не можна порівняти село Добровляни, де 200 жителів, і село Крихівці, де 10 тисяч населення. Зрозуміло, що буде градація, що староста Крихівців матиме більший фонд», – пояснив Р. Марцінків.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.