У Івано-Франківську на зиму уже заготовили 796,6 тонн піщано–соляної суміші та 2911 тонн технічної солі

До зими потрібно готуватись завчасно. Має бути справна техніка, закуплена піщано-соляна суміш та технічна сіль. Коли вже почне падати сніг та настануть морози, якщо цього всього немає, нічого оперативно вже не організуєш.

Франківське КП “Муніципальна дорожня компанія” підготовку до нового зимового сезону розпочинає одразу по закінченні поточного.  Ще до війни встигли закупити і привезти піщано-соляну суміш та технічну сіль. Зараз є 796,6 тонн піщано–соляної суміші та 2911 тонн технічної солі.

Про це на своїй сторінці в мережі повідомив заступник міського голови Михайло Смушак. За його словами, якщо цього року буде подібна зима до минулорічної, то цього мало б вистачити, пише “Західний кур’єр”.

“Для порівняння, у зимовий період 2021-2022 рр. було використано 308 тонн піщано–соляної суміші та 3069 тонн технічної солі. Щодо техніки та темпів прибирання. Через війну декілька автомобілів, які призначені для посипання та прибирання доріг у зимовий період були вилучені на потреби армії. На жаль, можливостей придбати нові автомобілі під час війни немає. Тому будемо обходитись наявною технікою. І тут ми повинні бути свідомі, що цього року час на посипання і прибирання снігу буде удвічі довшим ніж минулого року”, каже М. Смушак.

Заступник міського голови просить мешканців поставитися з розумінням до цієї ситуації. Він зазначає, що з людьми подібна ситуація – чимало працівників мобілізовано до лав ЗСУ і сьогодні захищають нас від ворога, а нові люди не поспішають працевлаштовуватись на роботу. Побоюючись все тієї ж мобілізації.

“У будь-якому випадку, навіть наявними ресурсами, будемо робити усе можливе, щоб узимку і водіям, і пішоходам у місті Івано-Франківську було комфортно”, запевнив М. Смушак.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.