У Івано-Франківську оновлюють двір, який на це уже давно чекав

В Івано-Франківську двір на вулиці Дністровській 63-65 чепуриться та оновлюється. А чекав ремонту він давненько.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків навідався оглянути хід робіт. Каже, люди давно хотіли ремонту та років зо 5 просили про нього. Адже. дійсно, до ремонту ситуація на обійсті була невтішна, хоч сам двір у центрі міста, пише “Західний кур’єр”.

«Ухвалили рішення, що у межах програми благоустрою, поточним ремонтом, ми робимо тут ті роботи, які дозволяють на сьогодні законодавством. Адже хочемо, щоб ще один двір в Івано-Франківську став кращим і був таким, де хочеться жити», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Місцева мешканка пані Марія каже: відколи стоїть будинок, – відтоді й двір не бачив ремонту. Тому для нього зараз справжнє свято.

«Десь трошки колись позалатували, і все. Ми дзвонили, просили і все таки достукалися. Тепер дуже задоволені всім, що робиться. Бо і роблять гарно, і прислухаються. Раніше були вирви, з асфальту вже тільки залишився спогад. І ми вже тут і перескакували, і переступали, і спотикались. Було вкрай незручно, особливо для літніх людей та маленьких діток»,- зазначає пані Марія.

Тепер мешканці радіють та дякують міському голові за розпочату добру справу.

Як розповідає заступник директора Департаменту благоустрою Василь Загурський, благоустрій прибудинкової території на Дністровській 63-65 охопить низку робіт.

«Плануємо застелити тут бруківкою тисячу квадратних метрів. І також маємо на меті облаштувати паркувальні місця на 50 квадратних метрах екобруківкою. А ще для мешканців встановимо три лавочки та три урни. Проїзд заасфальтуємо, покладемо 395 квадратних метрів асфальту. А  сам двір – забрукуємо», – розповідає про тонкощі ремонту Василь Загурський.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.