У Івано-Франківську відкрилася виставка композицій учнів художньої школи “З Україною в серці”

У виставковій залі Івано-Франківської художньої школи, що знаходиться по вулиці Чорновола, відкрилася виставка композицій учнів школи “З Україною в серці”.

На виставці представлено 27 творчих робіт на тематику війни, любові до України та малюнки до творів українських відомих письменників, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сайт Департаменту культури Івано-Франківської міської ради.

“Кожна з робіт насичена особливою дитячою фантазією і переживанням за рідну землю, яка особливо гостро відчувається у сьогоднішніх реаліях, – йдеться у повідомленні. –  Відвідувачами виставки стали першокласники школи, які з великим захопленням оглядали експоновані малюнки та жваво їх обговорювали між собою та зі своїми наставниками”.

Також для першокласників була проведена екскурсія навчальними класами та до шкільної бібліотеки, яка є справжнім сховищем об’ємних мистецьких знань.

Під час відкриття виставки мали слово в.о. директора художньої школи Ольга Шутка, викладачі школи, а також своїми враженнями поділилися самі новоспечені учні.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.