У Івано-Франківську власники індивідуального опалення не будуть платити за обігрів місць загального користування у будинках

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків. Він сказав, що доручив керівництву Державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» не нараховувати власникам індивідуального опалення плату за обігрів місць загального користування у будинках, які обладнані централізованим теплопостачанням, і здійснити перерахунок уже виставлених платіжок за опалення у грудні 2021 року, – пише «Західний кур’єр».

За словами міського голови, у грудні змінилося законодавство і вийшли дві урядові постанови, які внесли зміни у порядок нарахування плати за теплопостачання. Відповідно до них, якщо будинок не відключений від централізованого теплопостачання, але у ньому є квартири з індивідуальним опаленням, їхні мешканці мали б сплачувати певну суму коштів за обігрів місць загального користування – сходових кліток, підвалів тощо. Але, щоб не створювати соціальної напруги, у Івано-Франківську планують не нараховувати власникам індивідуального опалення додаткової плати за обігрів таких місць.

«Ми дали доручення з’ясувати, як можемо зробити так, щоб людям не нараховувати цієї плати і залишити все так, як було. Зважаючи на те, що місто Івано-Франківськ прийняло рішення переходити на індивідуальне опалення і ми поступово цю стратегію реалізовуємо», – сказав Р. Марцінків.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.