У Калуші набирає обертів пошук художніх талантів на арткласах

Схоже, що Калуська громада має шанс стати справжнім мистецьким центром.

Якщо відверто, то тут навіть не могли передбачити, що сама ідея пошуку художніх талантів серед дітей та молоді через проведення арткласів здобуде таку популярність! І з радістю пересвідчуються, що хист наших уже відомих майстрів пензля з кожним разом все більше згуртовує творчий потенціал.

Про це йдеться у дописі міського голови Калуша Андрія Найди на сторінці Калуської міської ради, пише “Західний кур’єр”.

“У Виставковій залі міста відбувся другий відкритий зимовий Артклас для дітей, яких тут було дуже багато. І з яким завзяттям писалися нині полотна – треба було бачити!.. Не втрималась навіть від артспроби заступниця міського голови Наталія Кінаш, яка прийшла привітати учасників мистецького дійства”, зазначає А. Найда.

Він також подякував  бібліотекарям Комунального Закладу «Централізована бібліотечна система» за організацію цікавого супроводу і, звісно, наставникам, які охоче ділилися своїми знаннями і вміннями із юними митцями:

✅Оресту Костіву;
✅Ігорю Бойковичу;
✅Мирославу Гаталевичу;
✅Йосипу Кравцю;
✅Василю Булавинцю;
✅Ірині Котурбаш;
✅Ользі Чолінській.

“Зважаючи на велику затребуваність таких заходів, цю практику будемо продовжувати. А всі, хто захоче долучитися – матиме таку можливість впродовж різдвяно-новорічних свят. Стежте за анонсами”, додає міський голова Калуша.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.