В цілому всі підготовчі роботи йдуть за планом. З наступного понеділка комісія проведе обстеження кожного закладу зокрема.

В порядку контролю за ходом виконання запланованих заходів у сфері освіти у Калуші провели спільну нараду з керівниками гімназій, ліцеїв та садочків громади. Про це на своїй сторінці в мережі повідомив міський голова Калуша Андрій Найда. За його словами, з обговореного можна зробити висновок, що в цілому всі підготовчі роботи йдуть за планом. З фінансуванням теж все гаразд. Відповідно – є підстави вважати, що заклади освіти будуть готовими на 100 відсотків (включаючи укриття) вчасно, пише “Західний кур’єр”.

Обмінювалися також думками з приводу вже анонсованого опитування батьків щодо очного та дистанційного навчання. Тут дійшли згоди, що такі консультації розпочнуть після проведення роз’яснень про форми навчання, позаяк в законодавстві є надзвичайно багато змін. Батькам однозначно треба знати всі нюанси нововведень.

“Я розпорядився, щоб найближчим часом на офіційних сторінках міської ради опублікували чіткі роз’яснення з цього приводу. Ще зазначу, що на завершення всіх робіт з підготовки закладів освіти до навчального року залишається тиждень. З наступного понеділка комісія проведе обстеження кожного зокрема. Про результати готовності шкіл та садочків поінформуємо громаду ще додатково”, повідомив міський голова Калуша.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.