У Калуші судили багатодітну матір, донька якої втекла з дому та розшукувалась поліцією

До Калуського міськрайонного суду з відділу поліції надійшли адміністративні матеріали відносно мешканки Калуша, яка ухилилася від виконання передбачених законодавством обов`язків по догляду за своєю донькою, внаслідок чого дитина самовільно залишила місце проживання та була розшукана працівниками поліції.

Пише Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу суду.

В судовому засіданні жінка свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнала, просила суворо її не карати. При призначенні покарання просила врахувати, що в неї на утриманні є троє дітей.

Дослідивши матеріали справи, які надійшли від Калуського РВП ГУ НП в Івано-Франківській області, заслухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, суддя прийшов до висновку, що в діях жінки є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП.

Частиною 1 статті 184 КУпАП передбачена відповідальність за ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

Суд вирішив призначити адміністративне стягнення у виді попередження та стягнути  – 496,20 гривень судового збору в дохід держави.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.