У Кременчуку горить торговий центр, в який влучила ракета окупантів (ФОТО)

Українські рятувальники ведуть двобій з вогнем у Кременчуку. Горить торговельний центр. Всі групи реагування вже на місці. Організовано взаємодію служб.

Про це повідомили у ДСНС України, передає Західний кур’єр.

Сьогодні, 27 червня о 15:50 у м. Кременчук внаслідок ракетного обстрілу сталося влучання в одноповерхову будівлю торговельного центру з послідуючим горінням.

Наразі площа пожежі в будівлі складає 10 тис. 300 м кв. Загинуло 2 особи та травмовано 20 осіб (інформація уточнюється).

До гасіння залучено 115 осіб та 20 од. техніки ДСНС. До місця пожежі слідує пожежний потяг Укрзалізниці та МОГ ДСНС України.

“Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де було понад тисячу цивільних. ТРЦ палає, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити.

Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності. Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів.

Росія продовжує виміщати своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність і людяність з її боку марно”, – зазначив президент України Володимир Зеленський.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.