У Крилосі завершилася ювілейна Всеукраїнська патріарша проща

Протягом двох днів прочани з різних куточків Прикарпаття перебували на крилоській горі в молитві, беручи активну участь у щорічній прощі, а цьогоріч вона стала ювілейною. 

У суботу, 6 серпня, на Прикарпатті розпочалася Всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Цьогоріч проща мала певні обмеження у зв’язку з воєнним станом в Україні, пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу Івано-Франківської архієпархії УГКЦ..

Після вечірньої молитовної програми, яка включала в себе Велику Вечірню, молебень до Пресвятої Богородиці, молитви на оздоровлення та цікаві науки, сьогодні, 7 серпня, відбулася кульмінаційна частина всієї прощі – Архієрейська Божественна літургія, яку очолив архієпископ і митрополит Івано-Франківський владика Володимир Війтишин у співслужінні владики Йосафата Мощича, єпископа Чернівецького, та численного духовенства Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

Владика Володимир висловив слова подяки усім, хто спричинився до проведення цьогорічної прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, уділивши повний відпуст та своє архієрейське благословення.

Архієрей також подякував дітям, молоді, владі, духовенству, які своїми активними діями зробили можливими урочистості сьогоднішнього дня. Також владика подякував усім присутнім, які протягом цих двох днів молилися та просили Божого благословення для нашої України.

Завершилось богослужіння спільним виконанням гімну «Боже великий, єдиний» в наміренні перемоги та довготривалого миру для України.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.