У Пасічній перевірили законність підготовки майданчика під будівництво

Вчора у соціальних мережах мешканці мікрорайону Пасічна скаржились на вирубку зелених насаджень та підготовку ділянки біля їхнього будинку під забудову.

Сьогодні, 26 січня, відбулось комісійне обстеження згаданої ділянки на вулиці Галицькій, 142 в Івано-Франківську.

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбук перша заступниця голови Івано-Франківської мської громади Вікторія Сусаніна, пише “Західний кур’єр”.

“Сьогодні на місці побували представники Департаменту містобудування та архітектури та КП ”Муніципальна інспекція ”Добродій”. Як вияснилось, з аукціону тут було продано 0, 0200 га землі. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. На цій приватній території підприємець запроєктував добудову та надбудову існуючої споруди”, – йдеться у долисі.

За участі мешканців будинку, на місці геодезисти виконали топографічну зйомку 1:500, нанесли межі вирубки дерев та межі приватної земельної ділянки, на якій запроєктований об’єкт будівництва.

За попередньою інформацією, на комунальній ділянці, що межує з нею, було зрубано одне дерево. За що працівники Муніципальної інспекції Івано-Франківська склали протокол. Решта дерев і кущів зрізані на приватній ділянці.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.