У Підпечерах планують розчистити русло Ворони

У селі Підпечери Івано-Франківської територіальної громади планують розчистити русло річки Ворона, а також упорядкувати та збудувати нові канави.

Це робитимуть з метою зменшення можливих збитків під час повені, повідомив на своїй сторінці у соцмережі заступник міського голови Віталій Федорів, пише “Західний кур’єр”.

Учора він разом із начальником Управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради Ігорем Влізло побували з робочим візитом у селі Підпечери.

“Протягом багатьох десятків років село проходить випробування великою водою. Невеличка та водночас непередбачувана річка Ворона наносить великі збитки місцевому населенню. Річка потребує впорядкування, адже гарні і неповторні краєвиди супроводжуються із місцями, які вкрай захаращені. Запрошуємо і Підпечерівську громаду, активістів, меценатів до робіт по розчистці русла річки Ворона, впорядкування і будівництва нових фос, для того щоб зменшити ті збитки, які може принести ця річка!!!”, – йдеться у повідомленні.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.