У прикарпатських школах появляться вихователі безпеки

Рятувальники Прикарпаття підписали Меморандум про співпрацю в межах реалізації пілотного проєкту ”Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”.

Учора, 27 лютого, в ГУ НП в Івано-Франківській області відбулося підписання Меморандуму про співпрацю в межах реалізації пілотного проєкту ”Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі” між Головним управлінням Національної поліції України в Івано-франківській області, Головним управлінням ДСНС України в області, Департаментом освіти і науки Івано-Франківської ОВА та Солотвинською селищною територіальною громадою.

Про це інформують у пресслужбі ДСНС в області, пише “Західний кур’єр”.

Проєкт ”Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі” (Вихователь безпеки) спрямований на підвищення рівня безпеки освітнього процесу через підготовку та впровадження у виконавчі органи територіальних громад фахівців із безпеки, знання та навички яких відповідають актуальним безпековим викликам.

“Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі – посадова особа виконавчого органу сільської, селищної, міської, обласної ради, знання та навички якої відповідають актуальним безпековим викликам. Діяльність спеціаліста спрямована на створення та підтримання належного рівня безпеки учасників освітнього процесу на засадах партнерства та у співпраці поліцейських, рятувальників, органів місцевого самоврядування, закладів освіти та інших суб’єктів”, – йдеться у повідомленні.

До участі у цьому проєкті долучилася Солотвинська селищна територіальна громада. Проєктом буде охоплено 5 загальноосвітніх навчальних закладів громади, в яких навчаються 1508 учнів.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.